FINAŁ KOLEJNEJ SPÓŁKI Z KULKOWĄ

View previous topic View next topic Go down

Post  Admin on Mon Aug 16, 2010 10:01 pm

Oto jak kończą się spółki z kulkową Wink) Rande to kolejny sprzymierzeniec belli puszczony w trąbę (inne przypadki w wątkach wcześniejszych). Schemat jest wciąż ten sam: najpierw wielka przyjaźń i wzajemne wspieranie w potyczkach z userami, a potem burzliwy rozwód z wielkim hukiem haha
Niech przyszli ewentualni kumple kulaski dobrze się zastanowią, nim zaczną grać z nią/nim w drużynie!

W części I - kopiuję fragment wcześniejszego wątku jako tło
W części II i III - aktualne uzupełnienie

Wszystkie wypowiedzi pochodzą z pokoju gay. W zapisie pominięto treści pozostałych dialogów między użytkownikami pokoju na inne tematy oraz komunikaty o wejściu i wyjściu userów. Wszystkie poniższe wypowiedzi cytuję dosłownie:

CZĘŚĆ I
Rozpoczęcie: 10 kwiecień 2009 r. 00:15

`(00:15) kulisty: Rande widzisz jak te dwie pizniete sie wysilaja ?
(00:15) Rande: kulisty widze bo jaj nie maja odrazu sie rzucaja w oczy mordy odrapane
(00:18) ~kulka: kulas, dziadku, jak tam z braniem?
(00:19) Rande: kulka inaczej niz u ciebie z braniem on sie bzyka i ma kogos a ty tylko chcesz siem bzykac i z mejbi sie brandzlujesz
(00:19) kulisty: ignorem je
(00:20) Rande: kulisty spoko jak wywłoki to tylko w nie nogi wycierac
(00:20) kulisty: flanelki raczej
(00:20) kulisty: wiesz co to flanela rande ?
(00:20) kulisty: to pieszczotliwie szmaty
(00:20) Rande: mejbi a ty co swieta jestes kuzwa ublizac tylko umiesz po uja siem tu pojawiłas psia mendo?
(00:20) kulisty: mily jestem no
(00:20) ~mejbi: rande gdybym wiedziala, że cię tak ubodzie ten twoj pion moralny, a raczej jego brak, to bym ci tego nie powiedziala, uwierz
(00:21) Rande: mejbi nie ugodziłas najmniejszy pion maja ci ktorzy za wszelka cene go pokazaz chca pamietaj o tym wsiuro
(00:22) ~mejbi: zwlaszcza, żes walnął orta, ale oj tam..
(00:23) Rande: kulka odjeb sie szmato pierdolona
(00:24) kulisty: te dwie to jakies ograniczone cipy
(00:24) kulisty: jeszcze nie widziałem żeby któras normalnie czatowała rande
(00:24) kulisty: zawsze jak wchodza to obrażają
(00:24) Rande: kulisty popierdolka tak ma'

CZĘŚĆ II
Rozpoczęcie: 3 czerwiec 2010 21:07

(21:07) Rande kulas taki kozak a nikt go nigdy nie widział a jak rozsyła to zdjecvia skopiowane z neta oto cvały on
(21:08) ~kulas009 hahahahahaahahah
(21:08) ~kulas009 Rande zapomnial że jest tchórzem który nie odbiera telfonów //hehe
(21:09) Rande kulas oto cały ty zakłamany, judzący innych, pomawiający innych, bez godnosci zakłamany osobnik
(21:09) ~kulas009 ja nie posługuje sie plotami chorego pajaca dla wlasntch celów kochana
(21:09) ~kulas009 tylko dlatego ze ci powiedzialem co mi nie pasuje
(21:09) ~kulas009 jestes plytka ze az rece opadaja randowa //lol
(21:10) Rande kulas ty nie posłyugujesz sie plotami bo sam je produkujesz na własne potrzeby by ludzi ze soba sprzeczac
(21:10) ~kulas009 Rande zdajesz sobie sprawe że powtazasz po nikicie a ten pajac siedzi i rece zaciera że znów udaje mi sie afere wywolac ?
(21:11) ~kulas009 taki jestes tępy że nie potrafisz sam pisac tylko walisz zdaniami po nikicie //lol
(21:11) Rande kulas widocznie mam powod nie jestes swiety
(21:11) ~kulas009 jaki masz powód ?
(21:11) Rande kulas nie jestes kims dprzed kim bede sie tłumaczył poprostu
(21:11) ~kulas009 nie jestes
(21:11) ~kulas009 jestes zwykla ciota teraz płytka i tępą
(21:11) Rande kulas ty i twoja "prawda"
(21:11) ~kulas009 rande to byl gosc
(21:11) ~kulas009 i facet
(21:12) ~kulas009 ty to jestes kochana jakies uj wi co
(21:12) ~kulas009 a zapamiataj sobie kłamca jedno że jak nikit nie polecial na plotach za daleko to i ty nie polecisz
(21:13) ~kulas009 nie no pewnie ty sie skupiasz na pisaniu po nikicie calymi zdaniami
(21:13) ~kulas009 jakies dowody moze ?
(21:14) Rande kulas dowod ze sie ukrywasz, p[omawiasz innych i sprzeczasz nastawiając na sibei by nie było zgody co tu za dowody trzbva miec?
(21:14) ~kulas009 a jak z kims gadasz kochana blisko to swiadczy o tobie ze bez powodu go potem olewasz
(21:14) Rande kulas nie bardziej jak ty
(21:15) Rande kulas nie załuje ze ciebie olałem bos drań jakich mało
(21:15) ~kulas009 i sie w koncu ogarnij bo piszesz do mnie raz on raz ona ja sie gubie //lol
(21:16) Rande kulas ja tez sie guybie bo masz meski nick a jestes konbuietą by ci nie uwłaczac pisze do ciebie jak do faceta

CZĘŚĆ III - TRADYCYJNA PUENTA, CZYLI SZANTAŻ
Rozpoczęcie: 3 czerwiec 2010 21:19

(21:19) Rande kulas ja nie pisze pod piublike jak ty
(21:19) ~kulas009 a ty sobie przypomnij ile pisalismy na priwie wiec sie zastanów czy warto wyciagac brudy
(21:20) ~kulas009 troche ciekawostek twój chłoptas opowiadal //lol

zyczliwy

Admin
Admin

View user profile http://urojonyzywotkulkowej.forummotions.com

Back to top Go down

Post  Admin on Mon Aug 16, 2010 10:03 pm

Tak się właśnie kończą wszystkie tzw. "dożywotnie" przyjaźnie z kulasem/kulasowa. Pamiętacie może MediaMart? Były tylko och i ach i godzinami privy między rzeczonymi. A oto efekt ich "dożywotniej" przyjaźni. Oczywiscie kulasowa na niku ~ziutek:

Niedziale 21 czerwca

~ziutek (00:01) : to tu napisze że niewiele rzeczy w życiu żaluje ale że poznalem tą szmate niedojebana medialnego to bardzo

***** bez dalszego komentarza*****

kolorowa kuleczka

Admin
Admin

View user profile http://urojonyzywotkulkowej.forummotions.com

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top