HIT DNIA

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Go down

Re: HIT DNIA

Post  slim_ on Sun Dec 09, 2012 3:56 pm

Poezji_Milosnik wrote:A mnie rozbawilo do bolu to: "Spozniak" buhahahahahahahaha

Hmm możliwe, że celowo przekręciła. Choć mogę się mylić.

slim_

View user profile

Back to top Go down

Post  Poezji_Milosnik on Sun Dec 09, 2012 4:23 pm

Fakt, przekrecila ale nie celowo. Jest przekonana, ze to nazwisko tak brzmi. Nie umie czytac tekstu ze zrozumieniem lub nie doczyta i przekreci, tworzac od slow swoje wlasne wyrazy (gwara wolinsko-domaniewska). Inaczej: slyszy, ze dzwonia w kosciele tylko nie wie w ktorym. Przypomnijmy sobie Domaniewskiego - ulice widmo. Ta osoba idzie po trupach - nawet wlasna, najblizsza rodzine wmieszala w swoje oszustwa. Gdyby cokolwiek wiedziala na temat kogokolwiek wywalila by to publicznie. A ze jest anal-fabetka, skutki widac.

Poezji_Milosnik

View user profile

Back to top Go down

Post  Nikitek_ on Sun Dec 09, 2012 6:45 pm

Witam !
To nazwisko tak nie brzmi, ale cóż.

Wie jak się nazywam i zna mój adres, dzwoniła do mnie z numeru koma Tomka z Kalisza 669 - (którego zna tylko ze słyszenia) i zapytała czy "jest Przemek S" okazuje się że ten numer komórki jest zarejestrowany na Mamę ( Irena -Wolin ), słynnej belli32 vel kulasa. Byłem na Policji 12/19 listopada 2012r. która Ustaliła do kogo należą numery komórek którymi posługuje się kulas z warszawy oraz na kogo jest Internet - Wszystko jest zarejestrowane na kobietę z Wolina. Adres oraz nazwisko znacie ponieważ wielokrotnie to pisaliście- bella32 Izabela Schabek z Wolina. Natomiast Policja NIE potwierdziła żadnego nazwiska, żadnych danych rzekomego kulasa z warszawy. Nowe wydarzenia z dnia dzisiejszego tj. 09-12-2012r., spam w pokoju gay, szkalującą moją godność osobistą, która jest chroniona prawem, oczywiście są produkcji tej kobiety, ale dla pewności zgłoszę to na policje. Mnie mało interesuje czy ktoś wierzy że zgłosiłem tą sprawę na policje czy nie. Dam szanse tej kobiecie żeby udowodniła mi przed Sądem to co o mnie pisała na czacie. ( że jestem pedofilem, że żyje z synem itd. wszystkie te oszczerstwa )

Nikitek_

View user profile http://urojonyzywotkulkowej.forummotions.com/forum.htm

Back to top Go down

Post  bibliotekarz on Sun Dec 09, 2012 8:54 pm

Cześć

Widać że kulasowa pilnie śledzi forum

pokój gay_pl 09-12-2012

19:38:31 ∗ snape71 ∗ ale cos napisze tu z tego co sie nikit uzewnetrznia

19:39:15 ∗ snape71 ∗ Fizolas jestes ?

19:39:17 ∗ snape71 ∗ Byłem na Policji 12/19 listopada 2012r. która Ustaliła do kogo należą numery komórek którymi posługuje się kulas z warszawy oraz na kogo jest Internet - Wszystko jest zarejestrowane na kobietę z Wolina.

19:39:23 ∗ Fizolas ∗ tak

19:39:34 ∗ snape71 ∗ policja nie udostepni rzadnych danych tego typu
19:39:39 ∗ snape71 ∗ nigdy

19:39:46 ∗ snape71 ∗ nawet na sprawie by sie nie dowiedzial
19:39:54 ∗ Fizolas ∗ już takie bzdury wypisywać
19:40:00 ∗ snape71 ∗ no smieszny jest
19:40:34 ∗ snape71 ∗ jesli ja ci bede wysylal sms to oni to znajda
19:40:38 ∗ snape71 ∗ ale nie powiedza ci kim jestem
19:42:08 ∗ snape71 ∗ wiedzialem ze od razu sie zagotują

Izo Schabek nikt tak się nie podszywa pod ludzi z różnych miast jak ty, zauważcie jak Iza z całego tekstu Nikisia wywaliła tylko jedno zdanie , uczciwa to ona nigdy nie była fakt

bibliotekarz

View user profile

Back to top Go down

Post  Fizolas on Sun Dec 09, 2012 9:37 pm

slim_ wrote:Hmm możliwe, że celowo przekręciła. Choć mogę się mylić.
Poezji_Milosnik wrote:
Fakt, przekrecila ale nie celowo.
Kompletna idiotka. Ona nie odróżnia podawania czyichś danych (nawet numerów telefonów) od rzucania kłamliwych pomówień - i powinna za to beknąć.

Gruba szaleje, bo czuje, że zbliża się jej koniec. Spodziewałem się czegoś w tym stylu. Nie dajcie się sprowokować i nie reagujcie żadnymi komentarzami na ogóle... To nie są tylko działania odwetowe z jej strony.

.

Fizolas

View user profile

Back to top Go down

Post  Trzeci_Bliźniak on Sun Dec 09, 2012 9:38 pm

No jej dzisiejsze popisy na czacie są szczytem żenady i braku jakichkolwiek zahamowań. Już nie będę wklejał tutaj obrzydliwości, które raczyła wypisywać dzisiaj na Nikitka wolińska kramarka. Na szczęście ludzie na czacie wiedzą już z kim mają do czynienia i nikt na poważnie nawet nie traktuje jej wpisów. Królowa chaosu i destrukcji – jak ją tutaj nazywano – próbowała za wszelką cenę odwrócić od siebie uwagę – sugerując, że to nie ona stoi za tymi plugawymi tekstami. Im bardziej stara się przekonać, że to nie ona – tym bardziej jest śmieszna. Pamiętacie historię słynnego „herbatka” z tajnika? Ten sam styl działania, kulasowa jarała się w swoim pokoju, że „ktoś jedzie po urojonych”. Podobne „ekscesy” miały miejsce w dniu dziejszym:
Syf (od dzisiaj nie nazywam już tego przybytku pokojem) gay_pl, 9.12. 2012:
14:15:31 ∗ ~kulas4545 ∗ ale pojechał po bandzie na gay ja pierdole
14:15:49 ∗ ~kulas4545 ∗ madboy18 widziales to na gay

Kulasowa już zaczyna się „jarać” swoimi wystąpieniami w pokoju GAY.

14:16:17 ∗ ~kulas4545 ∗ ~mateusz18 mnie sie tez nie podoba jak pisza dane belli
Wiadomo Izka, że ci się nie podoba, prawda w oczy kole. Tak bardzo próbujesz ukryć swoją prawdziwą tożsamość, a codziennie ktoś ci ją przypomina.

14:16:41 ∗ ~kulas4545 ∗ ~mateusz18 sorry ale ja dane nikity znam od paru lat
14:16:53 ∗ ~kulas4545 ∗ i nie zniżam sie do ich poziomu
Próbka zakłamania i obłudy. Napisała ta, która przed chwilą wkleiła te dane w innym pokoju…

14:21:39 ∗ ~kulas4545 ∗ schizzaa widzialas te jazde jaka obok ~emox zrobil
14:22:10 ∗ ~kulas4545 ∗ ale wiesz jakie bedzie tłumaczenie ~emox to ja nadajacy z kafejki
Izka już zapomniałaś jak się chwaliłaś, że kupiłaś sobie właśnie lapka za 1zł z internetem. Jakim durniem trzeba być, żeby płacić za 2 nety, aby klonować w swoim syfie i spamować. Izka lepiej byś synowi kupiła jakieś nowe ubranie, albo sprzęt do rehabilitacji zamiast wydawać pieniądze na niepotrzebne zbytki. Co za wyrodna matka.

14:27:02 ∗ ~kulas4545 ∗ co do tego spamu moge potwierdzic dane nula
14:27:16 ∗ ~kulas4545 ∗ ale reszta to pierwsze czytam
Kolejny przejaw hipokryzji i próby zatuszowania własnego występku. Toż kulasowa wielokrotnie oskarżała różnych ludzi o pedofilię… Ręce opadają …

Kulasowa ty nawet dobrze spamować nie potrafisz. Ta twoja interpunkcja…, po za tym siedzisz na tyldach w których spamujesz w swoim własnym syfie… Izka pisze, że z/w bo idzie obiad gotować – nagle wychodzi 5 tyld i zaczyna się spam w GAY. Innym razem Izka znów pisze, że z/w i wisi 10 tyld… wszystkie jej

15:40:36 ∗ ~kulas4545 ∗ ~emox baw sie mały pozwalam
15:40:45 ∗ ~kulas4545 ∗ ale mnie nie mieszaj tylko w tekst spamu
Czy ona jest zdrowa psychicznie?? Paranoja. Rozmawia ze swoimi tyldami… To nie moja wina, rzekła – Iza – to wszystko wina kulasowa – to on mną manipuluje.

Jak tak czasem patrzę na tę babę to myślę, że jej ani lekarz ani więzienie nie może. Tutaj trzeba chyba egzorcysty…

Trzeci_Bliźniak

View user profile

Back to top Go down

Post  Fizolas on Sun Dec 09, 2012 9:53 pm

Trzeci_Bliźniak wrote:14:16:17 ∗ ~kulas4545 ∗ ~mateusz18 mnie sie tez nie podoba jak pisza dane belli
Co innego same dane, a co innego towarzyszące im oszczerstwa nie mające nic wspólnego z prawdą. Z tym, że jest jedno "ale"...

(wysłałem PW)

Fizolas

View user profile

Back to top Go down

Post  slim_ on Mon Dec 10, 2012 1:12 am

Fizolas wrote:
slim_ wrote:Hmm możliwe, że celowo przekręciła. Choć mogę się mylić.
Poezji_Milosnik wrote:
Fakt, przekrecila ale nie celowo.
Kompletna idiotka. Ona nie odróżnia podawania czyichś danych (nawet numerów telefonów) od rzucania kłamliwych pomówień - i powinna za to beknąć.

Gruba szaleje, bo czuje, że zbliża się jej koniec. Spodziewałem się czegoś w tym stylu. Nie dajcie się sprowokować i nie reagujcie żadnymi komentarzami na ogóle...

.

Podpisuję się pod tym, pomimo sytuacji, jaka miała miejsce.

Zaczynają się spazmy, choć była przez kilka dni błoga cisza. B. cieszyła sie, iż nie ma żadnej sprawy, była o tym święcie przekonana po komentarzach na tajnicku, czy spamach w pl.
Teraz wyszła na jaw sprawa z Ireną, B. się załamała, dobrze wie, że takich danych jak ustalenie na kogo jest zarejestrowany dany numer nie da się wyszukać w Google. Tu nawet ona widzi ewidentną interwencję organów ścigania.
Jest wściekła i załamana.
Co do tego zdania "[...]Nie dajcie się sprowokować i nie reagujcie żadnymi komentarzami na ogóle..." - racja, dziś niestety były komentarze na Gay, w tym również i moje, nad czym ubolewam. To musi się zmienić i powrócić do pierwotnej formy - brak pisania o kulasowej, kiedykolwiek, nawet po spamie, który będzie nam towarzyszył jeszcze przez jakiś czas. Na szczęście pokój otrzymał wyprawkę w postaci skryptów od Pimpka, którą z przyjemnością używamy na gay_guardzie.

pozdrawiam!

slim_

View user profile

Back to top Go down

Post  cocolino on Thu Dec 27, 2012 12:30 am

Pokój Bi, 21.12. 2012 r.
[23:01:24] <Kar_Kalim> Nul_ Kochanie chodzi o to, że nawet nie wiem kto, bo nie byłem na pokoju...
[23:01:57] <kika29> Kar_Kalim bo u nich to normalne
[23:02:03] <kika29> ja tez mialam za nic
[23:02:26] <cyniczny_egoista> ja mam
[23:03:02] <cyniczny_egoista> Nul_ ale tym razem zupelnie niesprawiedliwie
[23:03:05] <kika29> brak slow nie ma co komentowac
[23:03:03] <cfaniara_czatowa> ja miałam z uzasadnieniem "bo tak"
[23:03:47] <cyniczny_egoista> cfaniara_czatowa ale takie uzasadnienie wszystko wyjasnia

„Elita” pokoju Bi prowadzi dywagacje na temat tego, jak to krzywdzi się userów w pokoju GAY. Tym razem na tapecie temat zaocznych banów. Trzy oburzone niewiasty: cyniczna, kika oraz cfaniara ubolewają nad tym, że w GAY banuje się właściwie za „nic”, bez konkretnego uzasadnienia. Dlatego też wzory nienagannego postępowania robią co następuje:

c.d.
[23:04:26] <cfaniara_czatowa> to w sumie gay_guard powinien miec tutaj bo o mnie pisał że jestem matolicą z bi
[23:04:39] <gay_guard> cfaniara_czatowa to mi daj koniecznie
[23:05:42] <cyniczny_egoista> to sie chyba da zalatwic
[23:06:20] <cyniczny_egoista> !ban gay_guard wedle zyczenia za jajco wesolych swiat

Czyż to nie szczyt kretynizmu? Krytykować, narzekać a sami co robią?

Ale to jeszcze nie koniec. Powróćmy do wątku upublicznienia foty cfaniary_czatowej na tym forum. Owszem zgadzam się z głosami, że jest to zachowanie prostackie i poniżej wszelkich standardów. To nie powinno mieć miejsca. Nie mniej jednak tak samo żenujące jest oskarżanie bez jakichkolwiek dowodów, że fotka „wyszła od Kabiego”. To przypomina mi zachowanie kulawej, która próbuje zawsze „trafić” i znaleźć winnego. Ostatnio pisała, że Nikitek_ ma dane belli od Kabiego (sic!). Totalna bzdura, którą już Nikitek_ sprostował. Pewnie zatem kiedy pojawiła się ta nieszczęsna fotka na forum, to cfaniara oraz jej przyboczne gwardzistki zwołały sabat czarownic, by poszukać winnego. Wzorem kulawej, zrobiły coś na chybił trafił i padło na Kabiego – bo skoro kulawa może go oskarżać o każdą bzdurę, to czemu one by nie mogły? Wobec powyższego cfaniara_czatowa przystąpiła do ataku:

Pokój Bi, 26.12. 2012 r.
[13:42:37] ( cfaniara_czatowa ) !sban Kabi
[13:42:48] ( cfaniara_czatowa ) !sl Kabi

Założyła bana na nick oraz IP Kabi, którego w tym dniu w ogóle nie było w pokoju Bi. Można sobie to sprawdzić w archiwum na czatownicku. Pamiętacie jak wyżej krytykowały „dawanie zaocznych banów za nic” w pokoju GAY. Zatem przepraszam, a co zrobiła wobec tego cfaniara_czatowa?? Zbanowała osobę, której wcale nie było akurat w pokoju bez konkretnego powodu. Takie zachowanie kipi obłudą, hipokryzją, fałszem i dwulicowością. Może niektórzy uzmysłowią sobie, jak wyimaginowany jest obraz perfekcyjnej administracji pokoju Bi.

cocolino

View user profile

Back to top Go down

Post  XXXXX on Thu Dec 27, 2012 2:05 am

cocolino wrote:Takie zachowanie kipi obłudą, hipokryzją, fałszem i dwulicowością.
Niekoniecznie. Przyjrzyjmy sie chronologii faktow:
1. usuniecie kulasowej z Gay
2. zmasowany spam w Bi na temat kulawej i Lucka
3. mimo braku dowodow podejrzenie pada na ninjas z Gay i zaczynaja sie wycieczki do tego pokoju oraz krytyka jego administracji
4. banowanie znanych osob z Bi (cyniczny, kika, cfaniara i in.) - czasem slusznie (prowokacje i wyzwiska) ale czasem prewencyjnie "bo tak"
5. zdjecie banow w Gay ale jedoczesnie nieprzerwany spam w Bi i poczatek wojny tajnickowej
6. atak na cynicznego
7. ujawnienie autora spamu w pokoju Tarnow
8. dalsze pyskowki miedzy Bi i Gay (tajnick i log j.w.)
9. poszerzenie tematu potworow i fotka cfaniary na forum
10. w konsekwencji ban j.w. na zasadzie oko za oko...

Przyczyna wielu nieporozumien jest strzelanie na slepo. Wiekszosc osob TYLKO domysla sie kto jest kim na forum czy na roznych nickach w pokojach. Pewnosci nie maja zadnej. Ktos cos komus powiedzial (moze celowo wprowadzil w blad?), ktos drugi podal swoje domysly a inny przyjal je za pewnik. Tak to sie toczy. Nawet tu nie wiadomo do konca kim jest Minge_ ("kreacja" i zaloze sie ze jest juz jakis pewniak) i tworza sie rozne teorie. Cfaniara czy cynik - poza jedna sytuacja kiedy zyskali pewnosc - tez opieraja sie tylko na domyslach i plotkach. Kierujac swoje podejrzenia w strone konkretnych osob biora pod uwage determinacje z jaka kulawa zwalczana jest w Gay, niczym wiecej. Ale przy okazji tworza tez zarzuty personalnie chybione. W tej mgle formuluje sie wiele bezpodstawnych oskarzen.

Wiele osob walczac o prawde i domagajac sie jej - klamie. Z roznych powodow, czasem uzasadnionych. Ale w tej atmosferze rozmaitych manipulacji trudno sie dziwic ze dochodzi do falszywych i blednych dzialan z obu stron.

Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamieniem. Ja nie rzuce.

Moim zdaniem niepotrzebnie rozszerzono to wszystko na Bi, chyba tylko w celach rozrywkowych. Mogli sobie tam trzymac gruba jak chcieli, to ich sprawa.

XXXXX

View user profile

Back to top Go down

Post  Koks on Thu Dec 27, 2012 10:09 am

Kabi prosił o wklejenie posta, bo zapomniał hasła do profilu Shocked

Oto on:

"Niech mi ktoś wyjaśni o co to całe wielkie halo? jak ktoś ma avatar na gg, forumowy czy gdziekolwiek inny wraz ze swoim zdjęciem to jakie ono jest prywatne? Nie rozśmieszajcie mnie, przyznaję, że twój numer cwaniaro niedroga mam, ale mam cię kobieto w dupie, bo jesteś prymitywna i nie mam czasu ani ochoty na zabawianie się twoim kosztem, mnie nie interesują ludzie prości, którzy tworzą swoje czatowe wizerunki na krzywdzie innych ludzi. Nie pamiętam od kogo ją miałem, ja napisałem już jakoś z 2-3 miesiące cynicznemu, że mam twoje gg od któregoś z czatwników, sądzisz że ryzykowałbym moją znajomość z nim dla takiej głupiej pipy jak ty? Nie z jesteś pępkiem świata, jak będę miał coś do ciebie to ci wleze na tyldzie którą na pewno rozpoznasz do #bi czy #tarnowa i ci to napiszę, więc przestań pieprzyć, że Kabi to i Kabi tamto, bo sobie na to nie pozwolę. Zachowujesz się identycznie jak kulasowa. Cyniczny prosił mnie, żebym nikomu nie pokazywał tej foty, przyjąłem do wiadomości, teraz ona wycieka i od razu pieprzysz, że to wyszło ode mnie. Czy DO KURWY NĘDZY TYLKO JA MAM TWOJE GADU GADU?

CZY FOTKA Z PROFILU GG, KTÓRĄ WIDAĆ OD RAZU JAK SIĘ MA NUMER JEST "PRYWATNA"? NIE ROZŚMIESZAJ MNIE ŻAŁOSNA MAŁA KOBIETKO.

Nie ukrywam - nie lubię cię, bo jesteś fałszywa jak tipsy, do tego głupia i chciwa na pochlebstwa, uzależniona od afer i pieprzenia za plecami. Znam cię troche, widziałem nieraz co potrafisz napisać o innych.

Widzę, że pomimo tego, że sprawiasz wrażenie obojętnej na wdzięki kulasowej to bierzesz z niej przykład. Dla niej cokolwiek się nie stanie "WSZYSTKO ZROBIŁ KABI". Jeszcze raz: bo takim prymitywom raz nie starcza zwykle:

MIAŁEM TWOJE GG, ALE POINFORMOWAŁEM O TYM WYŁĄCZNIE CYNICZNEGO, ON POWIEDZIAŁ, ŻEBYM PRZYPADKIEM NIKOMU GO NIE POKAZYWAŁ I TO BYŁ KONIEC GADKI. RESZTA TO TWOA PROJEKCJA, BO TAK NIENAWIDZISZ #GAY, ŻE JESTEŚ W STANIE NAPISAĆ WSZYSTKO, MORALNOŚĆ NA POZIOMIE GLONOJADA.

CO CIĘ TAK W TYM POKOJU RAJCUJE? POMYŚLMY - KULASOWA WMÓWIŁA CI, ŻE GAY JEST BE, JEST OPOZYCJĄ DLA BI, A TY BEZKRYTYCZNIE PODDAŁAŚ SIĘ TAKIEJ FAZIE. TO TYLKO DOMYSŁ, JEŻELI JEST INACZEJ TO ZAPRZECZAJ, JA MAM TO GDZIEŚ, ALE NIE BĘDĘ TEGO KOMENTOWAŁ PUBLICZNIE.

A TERAZ WYPIEPRZAJ ODE MNIE, JA JESTEM GEJEM I W DUPIE MAM JAKIEŚ ZAKŁAMANE BABSZTYLE, JEDYNE CO SE MOŻESZ TO DAĆ MI BANA W #BI BUUUUUUUUUUUUHAHAHAHAHAHAHAAHAAHAHAHAHA ODKĄD TAM PRZYCHODZISZ (+ERL) PRZESTAŁĘM BYĆ GOŚCIEM TEGO POKOJU, WIĘC ŁACHY MI KOBIETO NIE ROBISZ.

W DUPE MNIE CMOKNIJ I PRZESTAŃ SOBIE MNĄ WYCIERAĆ SWOJĄ GĘBĘ.

NIGDY W ŻYCIU NIE NAPISAŁBYM PODOBNYCH RZECZY, ALE ZWAŻYWSZY NA TO W JAKI SPOSÓB WYPOWIADASZ SIĘ O MNIE NIE DAJĄC MI ŻADNYCH SZANS NA OBRONĘ SPRAWIŁ, ŻE TO ZROBIŁEM. PRZYKRO MI TAK PISAĆ DO KOBIET, JA Z CZYSTYM SUMIENIEM JEŻDŻE PO KULASOWEJ, ALE WSZYSCY ROZUMIEMY, ŻE ONA JEST NIEBEZPIECZNA, KOMICZNA I BARDZO TOKSYCZNA. DALEKO CI DO NIEJ, ALE PIERWSZE KROKI W W PRZEPOCZWARZANIU SIĘ W PODOBNĄ KREATURĘ JAK ONA JUŻ POCZYNIŁAŚ. MAM NADZIEJĘ, ŻE NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDZIEMY MIELI ZE SOBĄ DO CZYNIENIA, JAK URAZIŁEM CYNICZNEGO PISZĄC TO - TRUDNO, LICZĘ SIĘ Z TYM BO WIEM, JAKI ON MA STOSUNEK DO CIEBIE. JAKKOLWIEK NIE MUSIMY PRZECIEŻ WIELBIĆ TYCH SAMYCH OSÓB. I OSTATNIE: JEŻELI JESZCZE KIEDYKOLWIEK POJAWI SIĘ NA TYM FORUM COŚ CO BĘDZIE DOTYCZYŁO CIEBIE TO (WIEM, ŻE I TAK NIE UWIERZYSZ) NA PEWNO NIE BĘDĘ TO JA. JA SIĘ PODPISUJĘ MOIM NICKIEM.

Kabi.

A ja od siebie dodam jeszcze tylko, żeby Kabi posiada hasło do konta Koks i czasem coś tam skrobnie, tym razem jednak prosił o umieszczenie powyższego (admin może sprawdzić ip, które nie należy do niego - jeżeli to istotne w jakiś sposób), aby zablokować kolejne zgadywanki kto jest kim na forum. Nigdy nic nie wiedzieliście i nigdy wiedzieć nie będziecie, a jak chcecie wiedzieć, to kulkowej zapytajcie, szamanka wywróży wam z fusuów.

Koks

View user profile

Back to top Go down

Post  cocolino on Thu Dec 27, 2012 12:10 pm

Towarzystwo z Bi poujadało na Kabiego na tajniku, a następnie doprowadzili do zablokowania możliwości komentarzy, żeby broń Boże zainteresowany nie miał prawa do obrony. Śledczy doszli do wniosku, że to nie może być wina nikogo, tylko Kabiego. Bez żadnych dowodów, tylko na podstawie podejrzeń. A kreują się na takich doskonałych i prawdomównych. Fuj.
Sami przyznali, że nie do końca ufali High_Quality, który utrzymuje, że dał numer gg tylko Kabiemu. Teraz wierzą mu bezgranicznie, ufają w każde jego słowo. Przecież już raz zachował się wobec nich nie fair. Ale jak widać teraz to dla nich nie ma znaczenia. Najprościej dokopać Kabiemu. Opluć, zdeptać, zniszczyć.
Ja od dawna miałem numer gg cfaniary_czatowej. I wcale go nie dostałem od Kabiego, ani osób z nim bezpośrednio związanych. Drodzy „przyjaciele” z Bi. Może lepiej porozglądajcie się wokół siebie i dostrzeżcie te belki w waszych oczach.

cocolino

View user profile

Back to top Go down

Post  HighQuality on Thu Dec 27, 2012 12:14 pm

W odpowiedzi na posta Kabiego - to co sobą reprezentujesz człowieku to poziom moralności godny kulasa. Tak samo jak on obrażasz, wyzywasz. Dziwicie się potem, że ci z Bi o Was piszą i podejrzewają o najgorsze. W tym co pokazał Kabi jest tyle jadu i chamstwa i atakowania dziewczyny, która cię przecież nie obrażała, że normalnemu człowiekowi opadają ręce. Nie interesuje mnie kto się kryje pod nickiem Koks. Ważne że podpisał to Kabi - pokazał zatem kim jest i jaki jest.

HighQuality

View user profile

Back to top Go down

Post  HighQuality on Thu Dec 27, 2012 12:29 pm

Podpiszę sie pod tym co napisał cynik na tajnicku ...
" A ja mam ptanie do... osob prowadzacych forum, poniewaz jestem przekonany, ze czytaja tajnicka, a takze do adm z gay... do czego to zmierza? Co wy chcecie osiagnac obrazajac ludzi? Czy to juz jest celem samym w sobie?"
.. ktos pisal o zakopaniu topora wojennego miedzy gay i bi, uwazam to za niemozliwe poki adminicstracja gay (nie cala oczywiscie, ale jej czesc) zachowuje sie w taki a nie inny sposob - falszywie"
..JA. nigdzie nie publikuje obrazliwych komentarzy na temat kogokolwiek, a swoje zdanie wypowiadam otwarcie. Jednak forum samo sie pisze, spam tez sam sie tworzy, bo nikt jakos nie umie sie do niego przyznac"
Cała prawda o was

HighQuality

View user profile

Back to top Go down

Post  Koks on Thu Dec 27, 2012 12:35 pm

Spoko ja się tu obronię.

wypowiedzi High Quality z portalu Tajnick, komentarze do pokoju #bi: (czytać od dołu, było tego więcej, to idźcie sobie poczytajcie jak chcecie.

ZA TAJNICKIEM (KOMENTARZE DLA POKOJU #BI)

ja się będę wypowiadał bo swoim postem na forum zaprezentował poziom kulasa. Pisanie w taki sposób o kobiecie to żenada i dno.

Kabi: kulas to też kobieta, a pisałeś o niej podobme rzeczy, może cwaniara nie jest całkiem kulą, ale powiało hipokrytą.

High_Quality

2012-12-27 09:55:05

Myslę - a raczej mam nadzieję, że choćby Twój post pokaże cynicznemu jakim jesteś człowiekiem - nie chce mi sie wierzyć by chciał z toba Kabi kontynuowac znajomość

Kabi: tania zagrywka, takie sugestie to były na porządku dziennym w gimnazjum - człowieku obudź się, napuszczasz na mnie moich znajomycj, którzy znają całą sprawę? Weź ty lepiej już nic nie pisz, bo co zdanie to durniejsze.

Cyniczny_Egoista

2012-12-27 09:59:26

Ja sie tu nie bede, High, wypowiadac na temat Kabiego, chociazby ze wzgledu na szczera sympatie, jaka go darzylem. A jesli juz cos bede chcial powiedziec, to jemu, a nie w komentarzach na tajnicku.

High Quality: nasz priv wyglądał tak, że wspomniałeś o cwaniarze (pochlebstwo ale to nieistotne) i po chwili zaproponowałeś że dasz mi jej gg abym sobie zobaczył jaka jest ładna (to kwestia względna, mi się nie podoba i nie ma to niczego wspólnego z moją niechęcią do niej).

Stąd mam ten numer.

Fota pojawiła się na forum.

Opcje są trzy:

- Kabi po wielu miesiącach zdecydował, że wklei ją na forum na jakimś nicku minge.

- High Quality - człowiek rozdający gg (akurat osoboście nie uważam dawanie czyjego gg za coś karygodnego, to porobienie, ty coś bierzesz, że taki wystraszony tym jesteś?) pisze, że podał ją tylko mi - ale zrobił to sam z siebie, więc może kłamie aby podlizać się cwaniarze, która daży mnie równie wysokjakościową niechęcią jak ja ją? Nie jestem przekonany, że tylko ja miałem od niego to gg, chociaż dowodów nie mam, a powtarzam - dał mi je po pięciu może minutach rozmowy, bez mojej prośby.

- Ktoś inny z otoczenia cwaniary wkleił jej fote na forum - którego ponoć "nikt nie czyta" buhahahahahaahahaha - i to jest wg mnie najbardziej prawdopodobna opcja. Niech cwaniara sama się zastanowi kto ma jej numer gg, może coś wymyśli, bo skoro ma go koleś (hquality) który znał ją kilka dni,m to mógł mieć je każdy.

Wierzcie sobie w co chcecie, ja temat już ucinam, bawi mnie wasza podnieta jakąś fotką z gadu gadu, którą może zobaczyć każdy.

Co do mojego słownictwa w poście powyżej - względem buractwa nie przebieram w słowach, fałszywie oskarżany daję powód swojemu niezadowoleniu, nie piszcie już do mnie w tej sprawie, bo mam dość popularności już - nie dość że w top100 piszących to jeszcze nieustannie jest o mnie jakaś pisanina (czasem śmieszna, czasem miła a czasem prymitywna - ta ostatnia to głównie sprawka kobiet).

Amen,

Kabi

Koks

View user profile

Back to top Go down

Post  HighQuality on Thu Dec 27, 2012 12:45 pm

Kabi większego prymitywa od Ciebie nie ma, byłeś pieskiem na usługach kulasa, obrażałeś innych , wygrażałeś innym, wyzywałeś rynsztokowym językiem co można poczytać choćby na tym forum. Myślisz , że dla kogokolwiek jesteś wiarygodny?? Że ludzie Ci uwierzą ? Zmieniasz poglądy jak skarpetki, jesteś jak chorągiewka. Potrafisz tylko obrażać. Ja tu nikogo przynajmniej nie obrażałem.

HighQuality

View user profile

Back to top Go down

Post  HighQuality on Thu Dec 27, 2012 12:47 pm

Że sobie pozwolę wkleic dla przypomnienia - fragment z forum

gay_pl; 28-10-2011

Rozemocjonowany Kabi vel Piksel_ ponownie dostał ataku histerii na wieść, że na forum ponownie został wklejony (margines należy piętnować, dlatego jest tu częstym gościem).

[15:50:49] ( Ihsair ) http://urojonyzywotkulkowej.forummotions.com/t64-gay_pl-pokoj-z-klas
[15:50:59] ( Ihsair ) obsmarowali Cię znowu
[15:51:20] ( Ihsair ) pod koniec skopiowany jest cały Twój wywód na temat tego forum
[15:51:29] ( Kabi ) skopie ryja i się skończy
[15:51:39] ( Kabi ) już namierzyłem tą schabową
[15:51:51] ( Kabi ) possa pałe przez godzine i się suce odechce
[15:51:59] ( Kabi ) to moja najwierniejsza fanka
[15:52:05] ( Kabi ) to dostanie kutasa w ryj
[15:52:09] ( Kabi ) bo założę się że nigdy nie trzymała

Kabi, chłopcze... Zastanawiałam się wiele razy, czy ty jesteś normalny pod względem schorzeń na tle psychicznym i nerwowym, czy po prostu jesteś zwyczajnym wyrzutkiem z marginesu społecznego.
Tak bardzo bronisz się, wyzywając każdego, kto jest bardziej od ciebie rozwinięty na tle emocjonalnym i umysłowym, zasłaniasz się swoim partnerem, traktując go jako tarczę odbijającą zarzuty od osób, które mają o tobie fatalne zdanie jako o człowieku.
Moim zdaniem to bardzo przykre jak się ciebie czyta, w realu musisz być bardzo zakompleksioną i smutną osobą, która już dawno straciła wiarę w siebie jako człowieka.
Jesteś wulgarny, prymitywny, uciekasz się do gróźb, szantażu, słownictwo rynsztokowe, agresywne.
Czytając ciebie odnosi się wrażenie, że ma się kontakt z osobą, która nic sobą nie reprezentuje, jesteś takie nic, które podnosi swoje zdezelowane ego chłopakiem, przytakując na każdym kroku kulli, by choć trochę poczuć sie docenionym.
Wiedz, że takie teksty nie robią na mnie żadnego wrażenia, albowiem jesteś obrazą dla gatunku ludzkiego.
Wiedz także, że nie możesz czuć się już dłużej bezkarny, wyzywając i wygrażając innym użytkownikom tu i na czacie.
Chwile twojej swobody słowa właśnie dobiegły końca, czekaj na rezultaty.

Kabi jaki jest każdy widzi...

HighQuality

View user profile

Back to top Go down

Post  Koks on Thu Dec 27, 2012 12:58 pm

HighQuality wrote:Że sobie pozwolę wkleic dla przypomnienia - fragment z forum

gay_pl; 28-10-2011

Rozemocjonowany Kabi vel Piksel_ ponownie dostał ataku histerii na wieść, że na forum ponownie został wklejony (margines należy piętnować, dlatego jest tu częstym gościem).

[15:50:49] ( Ihsair ) http://urojonyzywotkulkowej.forummotions.com/t64-gay_pl-pokoj-z-klas
[15:50:59] ( Ihsair ) obsmarowali Cię znowu
[15:51:20] ( Ihsair ) pod koniec skopiowany jest cały Twój wywód na temat tego forum
[15:51:29] ( Kabi ) skopie ryja i się skończy
[15:51:39] ( Kabi ) już namierzyłem tą schabową
[15:51:51] ( Kabi ) possa pałe przez godzine i się suce odechce
[15:51:59] ( Kabi ) to moja najwierniejsza fanka
[15:52:05] ( Kabi ) to dostanie kutasa w ryj
[15:52:09] ( Kabi ) bo założę się że nigdy nie trzymała

Kabi, chłopcze... Zastanawiałam się wiele razy, czy ty jesteś normalny pod względem schorzeń na tle psychicznym i nerwowym, czy po prostu jesteś zwyczajnym wyrzutkiem z marginesu społecznego.
Tak bardzo bronisz się, wyzywając każdego, kto jest bardziej od ciebie rozwinięty na tle emocjonalnym i umysłowym, zasłaniasz się swoim partnerem, traktując go jako tarczę odbijającą zarzuty od osób, które mają o tobie fatalne zdanie jako o człowieku.
Moim zdaniem to bardzo przykre jak się ciebie czyta, w realu musisz być bardzo zakompleksioną i smutną osobą, która już dawno straciła wiarę w siebie jako człowieka.
Jesteś wulgarny, prymitywny, uciekasz się do gróźb, szantażu, słownictwo rynsztokowe, agresywne.
Czytając ciebie odnosi się wrażenie, że ma się kontakt z osobą, która nic sobą nie reprezentuje, jesteś takie nic, które podnosi swoje zdezelowane ego chłopakiem, przytakując na każdym kroku kulli, by choć trochę poczuć sie docenionym.
Wiedz, że takie teksty nie robią na mnie żadnego wrażenia, albowiem jesteś obrazą dla gatunku ludzkiego.
Wiedz także, że nie możesz czuć się już dłużej bezkarny, wyzywając i wygrażając innym użytkownikom tu i na czacie.
Chwile twojej swobody słowa właśnie dobiegły końca, czekaj na rezultaty.

Kabi jaki jest każdy widzi...

To było 14 miesięcy temu, w temacie "byłem operatorem w gay_pl xD" opisałem i wyraziłem skruchę za moje karygodne zachowania, z resztą to nie twoja sprawa, a teraz spłyń, napisałem, że ucinam temat, jak długo jeszcze będziesz się jarał?

Przypominam, że forum traktuje o kulkowej-belli a nie o jakimś sprzedajnym losowcu, który wyciąga stare logi i łazi po czacie rozdając gg i foty swoich "koleżanek". Jakoś dając mi tę fotkę zapomniałeś o tym co pisałem kiedyś na jakąś tam schabową.

Pisałem gorsze rzeczy, ale co tobie do tego? Faktem jest, że łazisz po czatach i rozdajesz cudze gg z fotami. Nara.

Last edited by Koks on Thu Dec 27, 2012 1:02 pm; edited 2 times in total

Koks

View user profile

Back to top Go down

Post  XXXXX on Thu Dec 27, 2012 12:59 pm

Koks wrote:Nigdy nic nie wiedzieliście i nigdy wiedzieć nie będziecie
Nie bylbym tego taki pewny sadzac po ostatnich wydarzeniach. Jedynie siebie moge byc pewny. Ode mnie nikt nigdy niczego sie nie dowiedzial i nie dowie (w sumie malo wiem na szczescie) ale za innych juz nie recze. Moze dwa tygodnie wolnego dla ochlody?

XXXXX

View user profile

Back to top Go down

Post  cocolino on Thu Dec 27, 2012 1:26 pm

Sami zobaczacie jak zachowuje się High_Quality. Sam dobrowolnie porozdawał foty cfaniary, a teraz szczuje na Kabiego. Tonący brzytwy się chwyta??

cocolino

View user profile

Back to top Go down

Post  Gosc on Thu Dec 27, 2012 1:39 pm

Ale to dobrze, to dobrze... Ukazuje jakimi dwulicowymi potworami są ludzie z Bi. Nabroiła u nich osoba, i tu cytat: "do której nie mieli pełnego zaufania", na dodatek - HighQuality tego szczątkowego zaufania nadużył, a teraz płaszczy się w kapocie pokutnej przed cynicznym i cfaniarą, które doceniają syna marnotrawnego określając to "bo się przyznał, sam o tym napisał". Chwała mu za to! Normalnie wynieść go na ołtarze, bo przyznał się do świństwa. Ohyda...
Mają kogoś, kto się przyznał, do tego tak ładnie obsmarowuje ludzi z forum i z Gay - pięknie- mamy nowego sługę, ale brakuje nam tu czegoś! Ano - kozła ofiarnego - a znaleźli go w Kabim.
Cyniczny, mimo, że zapierał się fałszywie na tajnicku jaką to sympatią darzył, to przy najbliższej okazji, po słowach osoby, "do której nie miała pełnego zaufania" skreślił go jako człowieka i potraktował jak najgorszą szmatę. Bardzo nieładnie cyniku Wink widać ile warta była ta Twoja sympatia do Kabiego Wink Szukałeś tylko jakiegoś punktu zaczepngo, niczym kulasowa, by móc mieć, jakie by nie były, "podstawy" do zniszczenia fajnego chłopaka Wink
Niestety sprawdziło się to, co pisałem Kabiemu - uważaj na Cynika, bo ze znajomości z nim nic dobrego nie wyniknie. W myśl zasady "albo jesteś ze mną albo przeciwko mnie - albo będziesz zachowywał się na miano moich "znajomych", albo nie chcę cię znać - nie masz prawa być przy nim soba, masz z nim dużo klikać, wielbić, głaskać...". Sam się przekonałem co potrafi zrobić w ramach zemsty Wink do tej pory opowiada o mnie i o pimpku niestworzone historie, a ja tylko się szczerze uśmiecham, że osoba, która kreuje się na taką sympatyczną, ma w sobie tyle nienawiści i chęci zemsty Wink

Last edited by Gosc on Thu Dec 27, 2012 1:43 pm; edited 1 time in total

Gosc

View user profile

Back to top Go down

Post  HighQuality on Thu Dec 27, 2012 1:39 pm

cocolino napisał
"Sami zobaczacie jak zachowuje się High_Quality. Sam dobrowolnie porozdawał foty cfaniary, a teraz szczuje na Kabiego. Tonący brzytwy się chwyta?"

Ja się do tego przyznałem, jeżeli robię jakieś świństwo to mam odwagę się do tego przyznać. A Kabi ją jeszcze zwyzywał w swoim poście Smile Mógł napisać - to nie byłem ja... Sam udowodnił jaki jest naprawdę.

HighQuality

View user profile

Back to top Go down

Post  Gosc on Thu Dec 27, 2012 1:48 pm

HighQuality wrote:cocolino napisał
"Sami zobaczacie jak zachowuje się High_Quality. Sam dobrowolnie porozdawał foty cfaniary, a teraz szczuje na Kabiego. Tonący brzytwy się chwyta?"

Ja się do tego przyznałem, jeżeli robię jakieś świństwo to mam odwagę się do tego przyznać. A Kabi ją jeszcze zwyzywał w swoim poście Smile Mógł napisać - to nie byłem ja... Sam udowodnił jaki jest naprawdę.

No brawo, że potrafisz się przynać. Normalnie zuch chłopak! A weź usiądź i zobacz, co Ty sobą reprezentujesz kolego? Myślisz, że należą Ci się oklaski, bo przyznałeś się do wyjątkowego świństwa? Jesteś odrażający. Do tego teraz robisz wszystko by przypodobać się ludziom z Bi - głównie cfaniarze i cynikowi. Wypisujesz okropne rzeczy o ludziach, o których nie masz pojęcia, zrobisz wszystko, niczym niewolnik - by tylko zatrzeć złe rzeczy, które zrobiłeś i nabić sobie punktów kolejnymi świństwami, które robisz w tym momencie. Wstyd, ja na Twoim miejscu zapadłbym się pod ziemię. Ale ja- w przeciwieństwie do Ciebie - mam szacunek do innych i przede wszystkim do własnej osoby i nie zachowuję się jak moralna prostytutka.

Gosc

View user profile

Back to top Go down

Post  HighQuality on Thu Dec 27, 2012 1:54 pm

To podobnie jak Kabi.. Jego nie nazwałeś moralną prostytutką. A ja pisze okropne rzeczy a on pisze super fantastyczne rzeczy.. Nie potraficie być obiektywni i będziecie szli w zaparte. Kabi już swoim chamskim postem się pogrążył

HighQuality

View user profile

Back to top Go down

Post  Gosc on Thu Dec 27, 2012 2:01 pm

HighQuality wrote:To podobnie jak Kabi.. Jego nie nazwałeś moralną prostytutką. A ja pisze okropne rzeczy a on pisze super fantastyczne rzeczy.. Nie potraficie być obiektywni i będziecie szli w zaparte. Kabi już swoim chamskim postem się pogrążył

Ty non stop się pogrążasz i płaszczysz, widocznie takie zachowanie odzwierciedla to, kim jesteś... Nie mnie oceniać. Widocznie takie "charaktery" są pożądane w monarchii Cynicznego. Do tego te Twoje ciągłe "wy" "oni", do kogo to piszesz? Nie potrafisz napisać do mnie, per "Ty"? Przecież ja odpisałem na Twojego posta, a o ile mi wiadomo, nie występuje w liczbie mnogiej, chyba, że widzisz podwójnie (nie wnikam z jakich powodów mógłbyś osiągnąć ten stan)? Może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem - Gość - liczba pojedyncza. Na drugi raz proszę konretnie, Ty, Gościu, Ty, ..., Ale czego po Tobie oczekiwać jak nie uogólnień i powielania tego co zasłyszałeś, tudzież zaczytałeś od swoich "mentorów". Robisz dokładnie to, co ludzie z gay_pl, czy Bi - strzelasz na oślep, oskarżasz bezpodstawnie, pozostajesz w mgle domysłów, urojeń, zawistności i chęci kopania ryb w mulistej wodzie. Więcej myślenia w życiu życzę Wink Pozdrawiam i bez odbioru.

Last edited by Gosc on Thu Dec 27, 2012 2:03 pm; edited 1 time in total

Gosc

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content Today at 10:09 pm

Sponsored content

Back to top Go down

Page 9 of 10 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

View previous topic View next topic Back to top