Byłem operatorem w pokoju gay_pl.... xD

View previous topic View next topic Go down

Byłem operatorem w pokoju gay_pl.... xD

Post  Kabi_ on Mon Jan 23, 2012 12:38 am

Witam, dzięki za to, że ostatecznie mogę tu pisać. Trochę to trwało, postaram się nie nadużyć waszego zaufania.

W moim pierwszym poście chciałem opisać moje wspomnienia związane z gay_pl. Jak wiecie byłem tam (s)operatorem przez jakieś kilka dobrych miesięcy. Kulas to kobieta. To nic nowego w świetle tego co przedstawia forum..ale może od początku.

Na czacie jestem od wielu lat, byłem tu dużo wcześniej niż kulas. Pamiętam doskonale jak zniechęcony wychodziłem kiedy stwierdzałem, że kulas jest w pokoju gay - zwykle wtedy natychmiast wychodziłem. Od zawsze kojarzył mi się on z bałaganem, wyzwiskami i niezdrową atmosferą. Na czata zawsze przychodziłem wyłącznie w jednym celu - znalezienia sobie kogoś, onet wydawał mi się dobrym miejscem, bardziej kameralnym i sympatyczniejszym niż czaty na innych portalach. Oczywiście w budowaniu tego wizerunku kulas nie pomagała. Kilka dobrych lat temu już stwierdziłem do czego ta osoba jest zdolna, kiedyś jak byłem młodszy to zapytałem ją nawet dlaczego tak wyzywa innych i co nią kieruje - odpowiedziała mi, że jak się nie zamknę to mnie znajdzie i mi "wpierdoli". Zapamiętałem sobie, żeby na tą osobę uważać. Równolegle odwiedziałem czat na Interii.

Pod koniec roku 2010 kulasowa zaczęła zapraszać mnie uporczywie do pokoju gay_pl. Poznałem tam Szymka - znanego wam wszystkim jako szymek23 (obecnie). Jestem z nim w stałym związku od tego czasu:), to dzięku kulasowej go mam Very Happy Gdyby nie jej zaproszenia (jak tylko się pojawiałem na gay od razu dostawałem takowe) prawdopodobnie nie zwróciłbym na niego uwagi. I dziękuję kulasowej za to! Jednak to koniec dobrego, przejdę teraz do rzeczy mniej przyjemnych, wyrywkowo wypunktuję to co zapamietałem z ubiegłego roku będąc codziennym gościem z gay_pl. Zaczynamy:

- Jestem dość porywczą osobą, jednak mam dystans do czata. Dla mnie priorytetem był (i jest) mój Szymek. Nie kulas, nie Nikitek, nie woja między nimi, nie inni goście czata. Traktuję resztę z przymrużeniem oka. Są mi obojętni, to tylko litery, które niewiele znaczą. Przypominam w jakim celu wchodziłem czat - chciałem sobie kogoś znaleźć, reszta była zbędna. Kiedy już byłem operatorem zachowywałem się skandalicznie. Wyzywałem przeciwników kulasowej (niczym się nie różniłem od lucka czy dragonstins). Ktoś powie - byłem kulasową zafascynowany, szukałem akceptacji. Nie to nieprawda. Byłem jej "przydupasem" ponieważ mój szymek23 był na tym pokoju. A wiedziałem, że to pokój kulasowej. Któregoś dnia doszło do spięcia między mną a kulasową. Ściągnąłem sobie opa. Zwołano nadzwyczajne zebranie w pokoju "unikalny_pokój" - przyszła bella32 m.in. Oponowała za tym, żebym nie wracał na operatora, bo chyba się nie nadaję. Wyszło jednak tak, że w końcu dostałem operatora na powrót. Kilkanaście minut po zajściu (bella32 była już wtedy offline) kulas wciągnął mnie w swoją grę. Nakazała mi (niby to prosząc) abym pomagał jej w likwidowaniu jej przeciwników, którzy wypełniali pokój gay. Zaszantażował utratą operatora... Robiłem to, bo przyzwyczaiłem się już do obecności w pokoju z Szymkiem. Wiedziałem, że tylko tu on czuje się swobodnie:), robiłem to co kulasowa mi nakazała. To był zwykły szantaż - gołe fakty....

- Administracja w gay_pl to kiepski żart. Wszystko jest tu ukartowane, wszyscy wiedzą o co chodzi, jednak nikt nie mówi o tym głośno jeżeli chce w tym pokoju zostać. Nie tak całkiem dawno onna37 fatalnie poprztykała się z kulasem. Przestała być sopem, siedziała na piramidzie sexu u Effki. Przychodziłem ją tam odwiedzać czasem, wchodziłem na priv. Próbowałem namówić do tego, aby wróciła na gay_pl, żeby skończyła wojować z kulasową. Mam zapisane te privy, privy w których onna37 wypowiada się o kulasowej jednoznacznie : "nie chce mieć nic wspólnego z tym chorym psychicznie babsztylem". Epitetów było o wiele wiele więcej, onna37 autentycznie była bardzo przejęta. Zastanawiam się nad wklejeniem tu owych privów, rozważam to. To byłoby nieuczciwe, ale może jednak konieczne? Rozumiem, że moja wiarygodność jest niska i tyle. Wiem, że ludzie mi pamiętają to co wypisywałem na polecenie kulasowej o innych czatownikach... To powyższe poświadcza jaką farsą jest administracja w gay_pl. Wszyscy wiedzą, że kulas to kobieta. Nikt o tym nie mówi jednak (nawet w nerwach kompletnych onna37 nigdy nie nazwała kulasa babą, robiła to tylko u mnie na privie)... O innych operatorach nie mam ochoty pisać, to tylko pionki porozstawiane na planszy kulasowej-intrygantki...Łykają wszystko jak leci - albo im to obojętne, albo naprawdę to naiwniacy.

- kulasowa idzie po trupach, próbując udowodnić wszystkim, że jest krzysztofem z Warszawy. Naprawdę po trupach. Jest niestała w poglądach, jest jak chorągiewka, zmienia zdanie zawsze kiedy może coś zyskać. Zyskać dla swojej urojonej osobowości. Będąc operatorem widziałem wiele razy jak szczuła, kłamała w żywe oczy, niszczyła wizerunki gości czata. O tym więcej nie piszę, bo dowodów na to jest masa na forum.

- kulasowa wyłudza dane osobowe! Wiem, że o tym wiecie, ale opiszę swój własny przypadek. Miałem imieniny 30. października. Kulasowa weszła mi na priv i zażądała mojego adresu pod pretekstem wysłania mi kubka. Pytała co ma na nim być. Odpowiedziałem, że lubię konie. Pamiętasz to izabelo prawda? (jej imię to izabela, a nie izabella jak tu się pisze). Nie podałem jej żadnego adresu, wiedziałem już wtedy czym to grozi (znałem m.in. historię Ciastka i wiele innych). Bogu dziękuję, że nie podałem jej tego adresu...

- Rozmowa telefoniczna z kulasową to kolejna farsa!!!!!!! Ona rozpowiada na czatach, że jestem ćpunem (miało to swój początek po tym jak rozmawiałem z Lokim o tym jak to się kiedyś paliło trawkę). To zwykłe odwracanie kota ogonem! Kulasowa bełkocze przez telefon jak upośledzona. Przykro mi o tym pisać trochę, ale to fakt. Spójrz w lustro izabelo i sobie samej odpowiedz co ty bierzesz lub pijesz, bo z rozmowy z tobą naprawdę niewiele idzie zrozumieć! Przypomina popsutą katarynkę. Dość powiedzieć. Rozmawiałem z nią przez telefon wiele wiele razy, ciągle gada o kulasie. 80% tego co mówi jest o kulasie. 10% o Staroście, 10% o Nikitku. Jednego razu płakała mi w telefon (płakała - mam na myśli, że lała prawdziwe rozżalone łzy). To było po jakiejś tam sytuacji, kiedy to jakiś człowiek napisał na jej siostry Żanety maila z linkami do jej profilu na gay_pl. Coś w tym guście - nie wszystko zrozumiałem! Bełkotała jak zwykle! Nie interesuje mnie dlaczego ona bełkocze.

- W gay_pl jest wiele małolatów! kulasowa jeżeli zorientuje się, że ma z takim do czynienia natychmiast bierze go na priv i poucza, aby mówić, że ma się te 18-19 lat. To są zachowania pedofilskie, tym bardziej, że występując jako kulas uprawia z takimi dzieciakami erotyczny flirt. Mówi o penetracji i podobnych rzeczach do osób które nie mają 18. lat! To naganne. Co trzeba mieć w głowie, aby posuwać się do takich zachowań tylko po to, żeby ratować swój gasnący urojony żywot? Nie mieści mi się to w głowie...Wiernie w tym sekunduje jej onna37, która jak wiadomo - ma 17. letniego syna. Niech się zastanowi czy chciałaby go widzieć w pokoju u kulasowej, kiedy to ona wypytuje o jego seksualne preferencje! Nie zastanowi się...wszyscy już wiemy jaka jest Anka. Zawiodłem się na niej - jest zwykłą chamką, możliwe że bawi się czatem, ale dlaczego robi to kosztem innych ludzi?

- Jeżeli kiedyś będziecie operatorami w gay_pl, to zrozumiecie, że nie można mieć tu własnego zdania. kulasowa ma własne wizje pokoju, ludzie są jej potrzebni wyłącznie do tego, aby rozwiązywali za nią problemy techniczne (ona wyjątkowo kiepsko radzi sobie z komputerem) i służyli jej jak marionetki w teatrze. Sam byłem taką marionetką - wiem co piszę.

Od siebie dodam tylko, że szkoda mi tej dziewczyny - kulasowej. Nie jest brzydka taka znowu, mogłaby mieć normalne życie. To czym ona jest w tej chwili nie nadaje się do niczego. Wchodzi codziennie na czata około południa, wychodzi grubo po drugiej w nocy (czatnick to fajne narzędzie) - i co z tego ma? Codziennie budzi się z przeświadczeniem, że około południa zaloguje się na czata po to żeby wyzywać, ze świadomością, że sama będzie wyzywana! Ona jest kompletnie pozbawiona dystansu i jestem pewny, że to co czyta o sobie na forum i czatach mocno ją boli. Nie potrafi się jednak nad sobą zastanowić - jej jedyną odpowiedzią jest po prostu więcej agresji skierowanej w użytkowników. To świadczy o chorobie psychicznej, dlatego może nie interesuje mnie kompletnie co ona ma do powiedzenia, nie robi to na mnie wrażenia - poznałem ją. Wchodzę na wasze forum wyłącznie po to, żeby się z niej pośmiać. Nie wiem czy będę tu pisał więcej, w moim życiu jest milion ważniejszych rzeczy niż jakaś przegięta baba udająca mężczyznę od wielu lat na czatach dla homoseksualistów na jakiś onecie. Na onecie który jest czatem niszowym. Przy innych portalach frekwencja ogólna wypada tu bardzo blado przecież. Pozdrawiam wszystkich. Kabi.

Kabi_

View user profile

Back to top Go down

Re: Byłem operatorem w pokoju gay_pl.... xD

Post  barabasz on Mon Jan 23, 2012 1:38 am

Kabi, dzięki wielkie za tego posta.

Odsłoniłeś tu coś ważnego - kulisy tego pokoju, mechanizm działania Izki, polegający na swoistym ubezwłasnowolnieniu administracji. My o tym wiedzieliśmy, ale Ty - będąc osobą z wewnątrz - dałeś temu świadectwo.

A zarzutami o ćpanie się nie przejmuj. Masz tu broń:

pokój gay_pl 22.01.2012 r.
22:48:14 * ~k_ulek55900 * nigdy po trawie nie skakałem z okna
22:48:23 * ~k_ulek55900 * o ja pisze o ziole a nie o tym badziewiu
22:48:27 * ~k_ulek55900 * co do niego tera dodaja

Pozdrawiam, barabasz

Kabi_ wrote:W gay_pl jest wiele małolatów! kulasowa jeżeli zorientuje się, że ma z takim do czynienia natychmiast bierze go na priv i poucza, aby mówić, że ma się te 18-19 lat.
Ona, ale też Lucek czy Nina. Tym tematem trzeba by się zająć, bo to przestępstwo. Niezależnie od faktu, że pokój reprezentuje portal gay.pl - funkcjonuje pod Onetem, który w pokojach erotycznych ustawia granicę pełnoletności. Ta praktyka może być łatwo udokumentowana logami, gdyż niefrasobliwe małolaty są bardzo wylewne. Nawet pouczone przez opów na priv, ujawniają wiek. Doskonale widać tę grę: przyznanie się do prawdziwego wieku, zawołanie na priv, zmiana deklaracji wśród ogólnych oklasków. Ohyda.

Last edited by barabasz on Mon Jan 23, 2012 11:14 am; edited 3 times in total (Reason for editing : Dopisek plus korekta czcionki.)

barabasz

View user profile

Back to top Go down

Post  Kabi_ on Mon Jan 23, 2012 1:51 am

Dziękuję Barabarasz.

Zapomniałem o jednym jeszcze :

- Któregoś razu kulasowa (kulas) była w wyjątkowo złym humorze. Schabowa nawet założyła temat dotyczący tego: "Kolejnej przyjaźni koniec straszliwy K. vs. Piksel i szymek23"

Log zapożyczony z tamtejszego topicu:

~kulas004467099 (19:32) : thorn_krk ma na imie marcin ?
thorn_krk (19:32) : Kabi no bo ma takiego miśka jak Ty
onna37 (19:32) : re
~kulas004467099 (19:32) : fajnie sie dowiedziec z trzeciej reki //ziew
Kabi (19:32) : tak
Kabi (19:32) : marcin
~kulas004467099 (19:33) : no tak przeca mnie sie takich rzeczy nie gada //ziew
thorn_krk (19:33) : ty szanujesz wszystkich, miły jesteś, masz dobre serce, a to bardzo wiele
Kabi (19:33) : kulas przestań ciotować
thorn_krk (19:33) : przywołałem.
szymek23 (19:33) : re
~kulas004467099 (19:34) : moze sie wogóle kurwa z stad wyniose jak ci nie pasuje //ziew

Zauważcie jak kulasowa użala się nad sobą. To skończyło się tym, że wyzwała mnie (i Szymka) od najgorszych. Dosłownie kilka chwil po zajściu dostaję telefon od izabeli (kulas w tym czasie wisiał na czacie - patrzyłem). izabela tłumaczyła spokojnie, że kulas to osoba bardzo wrażliwa, że potrzebuje czasem okazywanego zainteresowania i troski. Że powinniśmy zapytać go czasem "co słychać?" lub podobne takie. Że podobno bardzo mnie lubi, przyzwyczaił się do mnie i zaprzyjaźnił, że liczy na mnie. Już wtedy wiedziałem kim jest kulasowa i pośmiałem się mocno Very Happy Dość ciekawa historia to była.

Kabi_

View user profile

Back to top Go down

Post  Antwerpia on Mon Jan 23, 2012 3:03 am

Kabi_ wrote:Dziękuję Barabarasz.

Zapomniałem o jednym jeszcze :

- Któregoś razu kulasowa (kulas) była w wyjątkowo złym humorze. Schabowa nawet założyła temat dotyczący tego: "Kolejnej przyjaźni koniec straszliwy K. vs. Piksel i szymek23"

Log zapożyczony z tamtejszego topicu:

~kulas004467099 (19:32) : thorn_krk ma na imie marcin ?
thorn_krk (19:32) : Kabi no bo ma takiego miśka jak Ty
onna37 (19:32) : re
~kulas004467099 (19:32) : fajnie sie dowiedziec z trzeciej reki //ziew
Kabi (19:32) : tak
Kabi (19:32) : marcin
~kulas004467099 (19:33) : no tak przeca mnie sie takich rzeczy nie gada //ziew
thorn_krk (19:33) : ty szanujesz wszystkich, miły jesteś, masz dobre serce, a to bardzo wiele
Kabi (19:33) : kulas przestań ciotować
thorn_krk (19:33) : przywołałem.
szymek23 (19:33) : re
~kulas004467099 (19:34) : moze sie wogóle kurwa z stad wyniose jak ci nie pasuje //ziew

Zauważcie jak kulasowa użala się nad sobą. To skończyło się tym, że wyzwała mnie (i Szymka) od najgorszych. Dosłownie kilka chwil po zajściu dostaję telefon od izabeli (kulas w tym czasie wisiał na czacie - patrzyłem). izabela tłumaczyła spokojnie, że kulas to osoba bardzo wrażliwa, że potrzebuje czasem okazywanego zainteresowania i troski. Że powinniśmy zapytać go czasem "co słychać?" lub podobne takie. Że podobno bardzo mnie lubi, przyzwyczaił się do mnie i zaprzyjaźnił, że liczy na mnie. Już wtedy wiedziałem kim jest kulasowa i pośmiałem się mocno Very Happy Dość ciekawa historia to była.

Sama mialam jeden kontakt z bella32 - jak byl wywiad z kims, reszta to kontakty tylko z kullom, ktora sie podawala rowniez za Staroste. Zucilam opa bo nic nie bylo mozna zrobic - za kazde banowanie dostawalam opierdol. Przykro mi - ale tak nie pôtrafilam. Telefonow nie mialam - mialam ino priwa od onna37, ze jom chcem sklucic z kullom. Nie wiem co mam wiecej napisac - bylam opem na pl //lol

Antwerpia

View user profile

Back to top Go down

Post  barabasz on Sun Jan 29, 2012 2:31 pm

KULASOWA TO ĆPUNKA!!!

Rozmowa z dnia 28-01-2012 z pokoju gay_pl

[23:49:01] ( ~k___u__lek8077878779 ) ty nie stekaj typlko pisz co u ciebie gamoniu
[23:49:07] ( skowyt_nadepnietego_chomika ) a! zapomnialbym //ooo
[23:49:16] ( skowyt_nadepnietego_chomika ) nie jaram trawy //depresja
[23:49:17] ( ~k___u__lek8077878779 ) ?
[23:49:50] ( ~k___u__lek8077878779 ) a co ci sie staneło
[23:49:59] ( ~k___u__lek8077878779 ) bo jatam se nie odmawiam

barabasz

View user profile

Back to top Go down

Post  Koks on Wed Feb 08, 2012 8:17 pm

BUMP !

Ten topic zasługuje na to, żeby go czasem odświeżyć. Super historia.

Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!! Brawo!!!

Koks

View user profile

Back to top Go down

Post  Sponsored content Today at 10:08 pm

Sponsored content

Back to top Go down

View previous topic View next topic Back to top